Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Az első osztályban mennyi...

Az első osztályban mennyi füzet fogyott, milyen sűrűn kellett rajzlapot, írólapot venni?

Figyelt kérdés
Kaptunk listát,hogy miből mennyi kell,de gondolom ez csak a kezdet...
2013. máj. 19. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
megvetetlek egy csomó mindet aminek csak a fele kell kb...
2013. máj. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bőven elég azt megvenni, ami a listán van. Egy csomó dolgot kérnek, aztán nem is fogják használni. Ha meg valami év közben elfogy, azt igazán nem nagy dolog pótolni.
2013. máj. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Rajzlapot,irolap elég volt amit êv elején vitünk be az iskolában .
2013. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nálunk egyszer kértek még év közben 2 csomag írólapot.

Füzetből nem kellett több, mint ami a listán volt, az elsősök még „munkatankönyvekből” tanulnak, amibe bele lehet írni… bár most nem tudom, mert „pártunk és kormányunk” mintha tartós tankönyveket akart volna az elsősöknek is – azokba meg nem lehet beleírni. De remélem, ezt nem vitték át, mert állati nagy baromság. Szóval ha rendes könyveik vannak, akkor nem írnak tele egy füzetet sem.

2013. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :-)

Remélem nem akarnak spórolni a munkafüzetekkel,mert agybajt kapok... Jó lenne,ha normálisan tanulhatnának a gyerekeim...

2013. máj. 19. 15:42
 6/11 anonim ***** válasza:

Írólapról nem tudok nyilatkozni, mert én már 1. osztályos koromban is folyton rajzoltam, így nagyon fogyott, de a listán lévő füzet biztos, hogy elég lesz.

Nekem sok minden használatlanul maradt amúgy. Megvetették, de suliban még csak szót sem ejtettek róla később.


17/L

2013. máj. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi úgy csináltuk anno, hogy minden tantárgyhoz vettünk két füzetet, plusz minden fajtából egy tartalékot. Írólapból 2 csomagot vettünk rajzlapból pedig hármat.

:)

2013. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem még anno elég volt az, ami a listán van, viszont sok dolgot meg még csak elő se vettünk, hiába kellett megvenni. Írólapból és rajzlapból nem tudom mennyi kellett, de ezeket nem nehéz pótolni, ahogy a füzetet, ceruzát sem.:)

Szerintem vegyetek meg mindent, ami a listán van, esetleg majd jövőre nem kell megvenni, ha meg elfogyna valami, akkor úgyis szólnak.

2013. máj. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha megmarad nem gond,mert 2-2-1,5 év van a gyerekek közt és most a legnagyobb megy majd suliba,szóval kárba nem vész semmi :-) Úgy vagyok vele,inkább legyen több,mint kevesebb,mert most nyáron majd megtehetjük hogy többet vegyünk,de ősztől (ideiglenesen) keményebb idők jönnek,és ha hó végén szól a gyerek,hogy ez vagy az kell,vagy vasárnap este jut eszébe- mert nálunk érdekes módon az oviba a fogkrém is hó végén fogyott mindig el,és nem egyszer volt,hogy vasárnap este jutott az eszükbe szólni,vagy másnap reggel,amikor nem volt már idő boltba menni :-) - akkor ne legyen gond.
2013. máj. 21. 17:29
 10/11 anonim ***** válasza:

1-1 füzet mindenből!

Először magyarból és matekból 2-2 volt,mert az elején beszedték az egyiket,és a másikba dolgoztak.

Rajzlap,írólap nem kellett nekünk,az osztálypénzből vettek,ha kellett valamelyik órán.

2013. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!