Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem genyaság első nap ceruzás...

Nem genyaság első nap ceruzás egyest adni füzet, és törikönyv hiányra?

Figyelt kérdés
Az ofő kibszott velem, mert még nem vettünk vonalas füzetet, meg nem vittem el a törikönyvet. Oké hogy ceruzás, de első nap mi a szarért ad egyest? 10.-es vagyok
2009. szept. 2. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

de gáz!! 10-ben ráadásul?mi ez a dedó?1.nap?pff.


amúgy szerintem törli később,a ceruzás jegyek nem olyan fontosak.legalábbis nálunk anno így volt---

2009. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak ilyen hülye tanárok. :( Az én biosz tanárom se jobb: már ma,az idei első biosz órán dogát akart íratni,de amilyen mázlim van elromlott a diavetítő.:) Bár így se úszom meg,mert holnapra tette át a dogát.A matek tanár meg majd pénteken a második matek órán írat.:(
2009. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és én is 10.-es vagyok.
2009. szept. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Ha 9.-be mennétek megérteném, hogy felháborodtok, de mivel nem első évben tanít titeket, így tudjátok, hogy mit követel, milyen eszközök kellenek etc.

Ha ezt nem sikerült beszerezni, akkor sorry. De az iskola elkezdődött.

2009. szept. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem is az, mert jó fej, csak valamiért pikkel egy picit rám, megmég pár emberre XD
2009. szept. 2. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok


én 21 éves vagyok, fősulis..de mégis egyetértek veled..szóval nem csak a kortársaid látják hasonlóan a helyzetet...))

2009. szept. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
áhh velem a biosz tanárom tegnap legelső órán közölte így szó szerint, hogy "Nagyon vigyázzon magára, mert év végén megbuktatom!" ja és 12-es vagyok:D úgyhogy 1 hónap múlva megyek osztályozózni bioszból. kettesnél jobbat akkor sem kapok, ha minden héten 4 órát aszalódok annál az idiótánál:D és ott legalább független bizottság van:D
2009. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!