Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Polgárdiban milyen az óvoda...

Polgárdiban milyen az óvoda iskola? Szerettek ott lakni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 14:37
 1/6 anonim válasza:
Röviden? SZAR! 2 ovi is van egy nagy meg egy kicsi,enyim gyerekek a kicsibe járnak....nem szeretik az óvónők ha a gyerekek ott alszanak,a kaja drága és khm...., ha újra választhatnék nem ide költöznék :(
2013. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:((((


Felmerült hogy oda költözünk,de persze nem mindegy hogy milyen az ovi meg a suli mert picik még a gyerekek.Mióta laktok ott?Szoktunk arra járni mert Anyósomék jenőbe laknak.

Sajnálom hogy nem jó a tapasztalatotok :( Nekem olyan picinek tűnik az óvoda.Legalábbis kivülről.

2013. ápr. 2. 16:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Még sárszentmiály került szóba a költözésnél.
2013. ápr. 2. 16:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Néztem hogy mennyi újszerű ház és sorház van eladó polgárdiba.Pl abba a mediterrán lakóparkba is vagy 4 sorház eladó pedig csak pár éve épült.Vajon miért adják el őket?
2013. ápr. 2. 16:17
 5/6 anonim válasza:
hát szerintem jó az ovi:) vagyis 10 éve még jó volt, suli nem egy nagy szám de persze tanulni kell, am elvileg jó az oktatás:) ha kiváncsi lennél egy Polgárdis tanuló véleményére akk itt vagyok:D
2014. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az iskola egy nagy kalap sz@r. Tanárok magasról tesznek a diákokra. Megy a rivalizálás, egymás bemàrtása. Fegyelem semmi. Aki teheti Fehérvárra járatja a gyerekét, tanárok gyerekei se járnak/jàrtak Polgárdiba, vajon ők miért vitték be?!
2015. aug. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!