Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Melyik fajta fazonú táska a jobb?

Melyik fajta fazonú táska a jobb?

Figyelt kérdés

Melyik bírja ki az egész alsót (feltéve, hogy minőségileg bírja és a gyerek se utálja meg a mintát, és kapacitásban nem kell nagyobb):

[link]


[link]



aug. 16. 15:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
36%

10


Neked is egy táskád van 4 évre? Télen, nyáron, hetkoznapra, alkalomra, feketehez, feherhez, színeshez csak ugyanazt az egyetlen hasznalod? Ha nem, akkor a gyereknek is lehet nyugodtan évente új taskaja, ha szeretné.

aug. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

11, kapaszkodj meg: igen.

Egy célra, egy táskám van.

Nincs huszonhat laptoptáskam például, hanem 1, amivel minden nap megyek dolgozni.

aug. 16. 17:33
 13/20 anonim ***** válasza:
40%
Ugyan nem téged kerdeztelek, de ok, kérdező. Ezek szerint az egy laptoptaskáddal mész temetesre, esküvőre, kirándulni, nyaralaskor várost nézni. A fehér ruhához is a fekete laptoptaskát használod, télen, nyáron azzal mész mindenhova.
aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Én az elsőt valasztanám. Azért, mert a másik kb az elsőben elmegy kategória. Ciki lesz.

Az elsőbe is el lehet normalisan pakolni.


De 4 évet én nem terveznék egy táskával. Nálunk max 2 éveket bírnak.

aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

13, a gyerek az iskolatáskával se megy se temetésre, se esküvőre.

1 cél 1 táska.

Van azon kívül neki is úszashoz külön, túrázáshoz külön. De iskolába mindig csak 1 kell.

aug. 16. 17:56
 16/20 anonim ***** válasza:
83%
13-as, nem tudom, ti hogy szoktátok, de az én gyerekeim kizárólag iskolába mennek az iskolatáskájukkal, és oda tökéletesen elvannak 4 évig is ugyanazzal, teszteltük többször is. Kirándulni, várost nézni, edzésre vagy temetésre van másik, kisebb, arra praktikusabb.
aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
13%
Akkor megprobalom óvodás szintre levinni, hátha sikerül megerteni; ha a szülőnek nem egy táskája van négy évre, q gyereknek se egy kell a négy évre. De ha nektek egyetemi megfelel az elsős gyereknek választott táska, akkor hajrá.
aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
80%

17, óvodás szintén te vagy.

4 év alatt még Einstein se jutott el általánostól az egyetemig.

Amennyiben nem megy tönkre a táska, nem gyerekínzás ha alsóban nem kap minden évben újat a gyerek.

Kap újat, ha nagyobb kell vagy ha elhasználódik.

A mintát úgy választottuk, hogy ne unja meg egy év alatt. Így szívesen viseli, fel se merült benne, hogy új kellene, pedig neki doboz táskája van.

Tolltartót kapott csak újat 2 év után, mert az vállalhatatlan lett.

Amúgy persze, biztos segít a példa is, tőlem se azt látja, hogy folyton shoppingolok. Nincs tucatnyi táskám, cipőm, inkább kevés minőségi darab.

aug. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mi mindig újat vettünk az első 4 évben. Az első táskáján a mágneses rész tönkrement, a másodikba nem lehetett normálisan pakolni mert nem volt merevített, a harmadik állandoan elszakadt, a negyedik vált be, félig merevített, igaz már egyszer leszakadt a füle de megvarrtam. Következő évben szeretett volna újat de csak azért mert mindenki küldözgette a fotókat hogy milyen az új táskájuk. Mondtam hogy csak ezért nem veszünk másikat ha amúgy ez jó. Idén kérdeztem hogy szeretne-e újat, azt mondja jó lesz ez még.
aug. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Dobozosat akkor, ha második után veszel egy újat, ami már nem dobozos.

Ha nem így tervezel, akkor ne dobozosat vegyél!

aug. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!