Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Melyik fajta fazonú táska a jobb?

Melyik fajta fazonú táska a jobb?

Figyelt kérdés

Melyik bírja ki az egész alsót (feltéve, hogy minőségileg bírja és a gyerek se utálja meg a mintát, és kapacitásban nem kell nagyobb):

[link]


[link]



aug. 16. 15:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Első. A dobozos gyorsan gáz lesz
aug. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
33%
Én a dobozosat javaslom, feltéve, ha nem kell minden nap mindet cipelni. Szerintem ebbe könnyebb belepakolni, nem gyűrődik minden. A minta más kérdés, meg a minőség is. Füzetbox kell nekik? uzsonnás táskát külön veszel, vagy simán megy az is a táskába?
aug. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

"meg a minőség is"

Esetleg negatív tapasztalatod van ezzel a konkrét márkával?

aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
15%
Ezzel nincs, de más témában már többször belefutottam hogy hiába márkás, nem éri meg az árát. Ezt a márkát nem ismerem, lányomnak eddig AU volt, aztán lett egy lidlben vásárolt, majd 1 tescós, most újra ArsUna.
aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A dobozos jobb, de benne van a pakliban, hogy negyedikre ciki lesz. Gyerekfüggő. De én is az Ars Unát javaslom amúgy.
aug. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Hát én eleve nem terveznék 4 évre egy iskolatáskával. Azért évi 10-15e nem akkora összeg, hogy ezen kelljen spórolni.

Átlag gyerek nem fogja a mintát se évekig szeretni. Amúgy első fazon inkabb

aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
25%

Hatos! Inkább 30-50ezer egy normális táska. Illetve ahhoz esetleg van tolltartó, tornazsák is..

A minta meg tényleg gyerekfüggő. Ezért nem ajánlott mesefigurásat venni, inkább simát, vagy állatosat. Azok "nem mennek ki a divatból".

aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

7


A két belinkelt egyike 9e a másik meg 14990.

aug. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
19%
Oké, de feljebb márkás táskákról beszéltünk, mint pl AU. Erre írtam az árakat.
aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%

Környezettudatosság is létezik a világon.

Nem az ára miatt nem veszek új táskát évente a gyereknek (havi 1,5 a nettónk), hanem azért, mert feleslegesen minek szemeteljünk?

Ha tönkremegy, elhasználódik, cserélni kell, nem vitás.

De csak úgy?

Nem erre tanítom a gyereket.

Lányom a belinkelt márkájú "olcsó" táskával a harmadik évet kezdi és meg nem mondanád a táskáról, hogy ez lesz a harmadik éve, pedig nem vigyáz túlzottan rá. A mintája is tetszik neki.

aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!