Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Lidl TOPMOVE ergonomikus...

Lidl TOPMOVE ergonomikus iskolatáska jó?

Figyelt kérdés

Most láttam meg a katalógusban, hogy 07.25-től akciós. Nem nagyon tudok róla semmit. Méreteit, meg egyebeket, amit felsorolnak a neten, elolvastam róla. Azok alapján nem találtam problémát vele.

Olyan szülők tapasztalata érdekel, akiknek használta vagy használja ezt a típust a gyermeke. (Elsős gyereknek vennénk)



júl. 22. 05:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mi egyszer vettünk ilyen táskát és az fél évig se bírta. Na ekkor fogadtam .eg, hogy iskolatáskán nem spórolok, abból inkább megveszem a drágábbat, és majd a tolltartón, füzeteken stb. spórolok. Szóval ha egy mód van rá, én inkább befektetnék egy ArsUna táskába. De ettől még lehet, hogy nektek beválik ez a táska, hiszen ergonomikus amit a kissebbeknek ajánlanak, illetve első osztályban van ahol reggel beviszik, délután haza és napközben nem nyúlnak hozza, nem hurcolják, akkor nem nagyon tud baja esni
júl. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Pont ilyet vettetek? Mármint lidl-ben ezt a fajtát?
júl. 22. 09:56
 3/17 anonim ***** válasza:
A márkára sajnos már nem emlékszem, csak azt tudom, hogy Lidlben vettük. Szóval gondolom ilyen volt
júl. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Nem anyagi okból kérdezem szerencsére. Őszinte leszek, ArsUna és topgal táskákat néztünk, de... miért kell mindegyikre focilabdat, dinot, traktort, ponilovat, repülőt, stb.. tenni?

Engem ez kiborít, gyerek is csak húzza a száját rá...

Nyilván tudom ez nem egy akkora probléma lényeg, hogy a funkcióját töltse be a taska..


Ami a gyereknek tetszene (Minecraft-os, szuperhősös, legós, stb..) azok annyira drágák a licence miatt, és egyben annyira hitványak, hogy eleve mondtam neki, hogy bocs azt nem.. Szarert nem adok ki 20e ftot csak azért mert van rajta egy Pókember..


Tolltartót vehetünk legósat, pokembereset, de taskat nem.


ArsUna táskákból a geek még talán elmegy, de az régebbi modell és vagy kapható vagy nem..


Topgalbol is csak 2-4.osztályosnak valobol volt olyan amin nincs semmi idióta ábra és csak mondjuk csíkos vagy kockás..


Ezen legalább nem volt semmi, nagyot nem lehet vele bukni mert olcsó és még a mérete is megfelelőnek tűnik..


Egyébként úgyis én fogom cipelni, mert vagy bringával megyünk majd vagy kocsival, de ez utóbbi a parkolás miatt kicsit nehezebb.. suliban elvileg nem költöznek, egy teremben lesznek egész nap.


Valszleg akkor marad valami csicsas ArsUna, mert ha meg az évet se bírja ki az szomorú.

júl. 22. 13:07
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a Budmil márka vált be nagyon jól. Én most is nyúzom még a 10 éves táskámat onnan. Kicsit megkopott, de heti 2x 4 óra utazásra tökéletes.
júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Erre az Ars Una táskára gondoltál? Ez még kapható.



[link]


Amúgy Lidlben hátizsákot vettünk, az simán kihúzott 2 évet, utána a lányom másikat akart.

júl. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Erre: [link]
júl. 23. 05:58
 8/17 Andi80018 ***** válasza:

[link]



Mi ezt vettük még 2018-ban, ez simán bírta négy évig, sőt, még most sincs semmi baja, annyi, hogy használt. Én amúgy is ezt az alakú táskát preferálom elsősnek,nem a zsákot. Nagyon jól beleférnek a könyvek, mert nem kocka, hanem téglatest alakú, tök nagy.

A tolltartójuk ezzel ellentétben nekünk nem bírta.

júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ez nem merev falú? Amúgy ez már nagyon régen kifutott, de menő. Ha lenne ilyen minta biztos örülne a gyerek 🩷
júl. 24. 16:54
 10/17 Andi80018 ***** válasza:
De, merev falú. Nagyon jó ez a kialakítás, mert nem csúsznak össze a könyvek benne. Sajnos, igen, ez már hat éves.. De a formája az jó, sajnálom, ha nem tetszenek a minták.. :-(
júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!