Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Egyénileg mit illik venni...

Egyénileg mit illik venni alsós tanítóknak búcsúzásképpen?

Figyelt kérdés
Egy készített közös ajándék lesz és mindenki ahogy gondolja ad vmit egyénileg.pl isztályfőnököknek

#pedagógia #egyéni búcsúajándék
jún. 25. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ajándékutalvány, bonbon, ajándékcsomag. Tök felesleges a milliomodik giccset megvenni nekik.
jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Őszintén én nem vinnék semmit pluszba. A közös ajándék szerintem elég, de ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor semmi személyeset. Max egy virágcsokrot vagy ajándékutalványt.
jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
Én gravírozott tollat adtam.
jún. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ajándékutalványt hova? Gondolom nem konyvesboltab ugyse olvasnak könyvet.
jún. 25. 11:24
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Honnan tudod, hogy nem olvasnak könyvet? Pláne egy tanár miért ne olvasna? Kisfiam még csak a bölcsiből ballagott, pont könyv utalványt kaptak a gondozói meg a bölcsivezető meg egy-egy bonbont. Ha nem olvasnak, akkor továbbadják ajándékba...
jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Vicces lenne egy tanító, aki nem olvas :D

Vehetsz lidl utalványt is, enni talán szokott

jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Én egy nagy merci csokit adnék, az legalabb ehető. Ezek a giccses tárgyak..sajnos ilyenekből egy pedagógusnak már milliót adtak, és többséget soha nem használjuk (ne értsetek félre, kedves gesztus, de felesleges nagyban gondolkodnil).
jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Virág
jún. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Tárgyi ajándék szerintem felesleges, hidd el, kaptak már elég bögrét, tollat, könyvjelzőt. Anyukám még fényképkeretben kapott az egyik tanulójáról is képet, de minek?:D Hiába aranyos a tanító néni, nem akarja nézegetni otthon a volt diákjait, te sem raksz ki képet a kollégáidról az éjjeli szekrényedre.
jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha szeretnél valamit adni, a legjobb ajándék az ami elfogy pl. csoki, tea, kávé. Azt ha nem is szereti tovább tudja adni olyannak aki igen. A második legjobb az utalvány, abból azt vesz, amit szeretne.

Tárgyakat ne! Nem biztos, hogy neki is tetszik, van belőle kismillió darab, tehát egy idő után úgyis megy a kukába, mert a hely a tanároknál is véges. Fokozottan igaz ez a kézzel készített mütyürökre, ami kedvesnek tűnik, de semmi gyakorlati haszna nincs, csak az egymilliomodik porfogó.

jún. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!