Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyesen vagyok, de munkahelyet...

Gyesen vagyok, de munkahelyet szeretnék váltani. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Van munkahelyem,de már letelt a csed és most a gyest kapom januárig.A jelenlegi munkahelyemre nemtudok visszamenni dolgozni a gyerek miatt mert nem helyben van.viszont lenne a faluban állaslehetosegem szeptembertől.Regisztrálnom kellene magam a munkaügyön azt mondta a leendő munkaadóm.le kell mondanom a gyesről a regisztrálás miatt?jár valami jarandoság a munkaügyről szeptemberig?függ attól hogy a munkaadó mikor vesz ki a munkaügyről?
2017. júl. 26. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogyan csináld? Leginkább óvatosan...


Igen, a gyest le kell mondani, a régi helyen fel kell mondani ahhoz, hogy regisztrálni tudj. Ráadásul a legtöbb bértámogatás tartós, tehát legalább hat hónapja munkanélkülire van kiírva, nehogy utólag benyögje, hogy bocsi, azt még várd meg... plusz ezek rövid idejű támogatások, rövid idejű továbbfoglalkoztatással, aki csak támogatva akar alkalmazni, az simán kitesz, ha ez lejárt.

2017. júl. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 babyboom567 ***** válasza:

Kedves Kérdező!

HA CSED-et kaptál,akkor nem GYED-et kapsz véletlenül?vagy miért kapsz gyest?

Szerintem is le kell mondanod akár gyedet akár gyest kapsz,ha regisztráltatod magad.

Én olyan munkahelyet keresnék ahol nem kérnek ilyet.

2017. júl. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen kaptam gyedet is,de már lejárt,mert a gyerek 2,5 éves elmúlt.Szeptembertől ovis lesz.Azért lenne jó helyben dolgoznom.
2017. júl. 27. 11:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!