Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A magzati adókedvezmény...

A magzati adókedvezmény megigényléséhez kell csatolni az orvosi igazolást? Vagy azt elég csak megőrizni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy csak később tudom megkérni az igazolást, mint ahogy be tudnám nyújtani az igénylést, az baj? Tudom, hogy csak attól a naptól érvényes, amikor betölti a magzat a 91. napot. De mi van akkor ha a betöltött 91- napon van csak lehetőségem a munkáltatónál ezt elintézni, viszont csak mondjuk a 95. napon tudok igazolásért menni?
2016. júl. 8. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
nem adtam a munkáltatónak az eredetit pláne nem,de még fénymásolatot se...csak a navnak vagyok köteles oda adni ha ellenőrzésre kérik. Meg kell szépen őrizni
2016. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem kell, csak a családi kedvezményes papírt kitölteni. Én mondjuk mindkettőnél mellékeltem egy fénymásolatot.
2016. júl. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!