Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Fizetés nélküli szabadság...

Fizetés nélküli szabadság megszakitása. Táppénz. Valaki segitene nekem?

Figyelt kérdés
Jelenleg GYES-en vagyok 2 èves fiammal.Telefonon beszèltem 1 hónapja a munkáltatómmal hogy mennèk vissza dolgozni múlt hèten kiderült hogy terhes vagyok.Ma 8 hetes.Most mit csináljak hogy közöljem velük.Babát nem szeretnèm elvetetni.Menjek táppènzre?Vagy maradjak GYES-en?Szakitsam meg a fizetès nèlkülimet vegyek ki szabit?Mit csináljak?Világmèretü gyár ha ez számit.Valaki?
2015. aug. 15. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

En ugyanigy voltam par honapja. (Osszel mentem volna vissza 2 ev utan, de terhes lettem)

Megbeszeltem a munkaltatommal, h kivehetem az eddig osszegyult szabijaimat, aztan utana tappenz a szulesig.

Ha rugalmas a munkaltatod, te is megprobalhatod megbeszelni veluk.

2015. aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj de jô ezt olvasni :) Megpróbálkozom vele.
2015. aug. 15. 15:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2015. aug. 15. 15:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Én augusztus 1jén-től vagyok táppénzen,úgy h mellette kapom a gyedet.A munkáltatónak jeleztem h kérem a fizetés nélküli szabim megszakítását,kivettem a 16 hónap alatt összegyült összes szabimat és augusztus 1jétől táppénzre vett a háziorvos nőgyógyász által kiállított javaslattal.Így most augusztusba megkaptam a gyedem és a szabi pénzem is.
2015. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!