Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Közfoglalkoztatásból el lehet...

Közfoglalkoztatásból el lehet menni csed-re vagy régen gyed-re?

Figyelt kérdés

2 és fél éve dolgozom irodán, először pályakezdőkét 100%os támogatottként, később közfoglalkoztatásba lettem visszavéve, mivel több ember kell a munkahelyemre, mint amennyi a létszám.


Ez idő alatt volt pár nap kiesésem, de sosem volt 1 hónapnál hosszabb, 45 napig munkahely megszűnés után jár még a tb.

Most megint megszűnik a munkaviszonyom, 1 napra, de utána visszavesznek egy évre. Ha elmennék szülni ősszel mire lennék jogosult?


Lehet, hogy buta kérdés, de én ezt nem értem.

Köszönöm a válaszokat.



#GYED #közfoglalkoztatás #köz-foglalkoztatott
2015. febr. 23. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenre, a biztosítottságod meglenne, megszakítás mint írtad nem is igen volt (ill. az nem tekinthető megszakításnak tb értelemben). Úgyhogy CSED, GYED, ill. ha valamiért nem tudsz végig dolgozni táppénz.
2015. febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, majd meglátjuk :D
2015. febr. 24. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!