Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha 1je péntek mikortól lehet...

Ha 1je péntek mikortól lehet bankszámlán a családi?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel elseje oké, hogy pèntek, de munkaszüneti nap, így nem játszik. Hétfön, 4.-én utalnak, ès kedden, 5.-én lesz pènz.
2013. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is úgy gondolom ahogy az első.De 2 régebbi kérdésnél,tegnap írták,hogy idén is előbb jön a novemberi okt.31.én számlán lesz,és postán is megkapják addig.
2013. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
1je??????
2013. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Epp itt olvastam egy ugyanilyen kerdest es ott az egyik anyuka irt levelet a mak-nak es valasznak azt kapta h 30- an lesz utalas es 31- en erkezik szamlara. Mindjart megkeresem a kerdest es belinkelem.
2013. okt. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__gyas-g..

A vegen van az a valasz amirol beszeltem.

2013. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Okt. 30-31én már a számlán illetve postás kihozza
2013. okt. 24. 06:49
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A Magyar Államkincstár Központi Ügyfélszolgálati Osztályára érkezett elektronikus levelét megkaptuk. Köszönjük, hogy kérdésével hozzánk fordult.

Kérdésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

A családtámogatási ellátást (családi pótlék, gyermekgondozási segély, gyermeknevelési támogatás) utólag, a tárgyhónapot követő hónap 10. napjáig, bankszámlára utalás esetében 3. napjáig kell folyósítani.

Bankszámlára utalás esetében, ha a tárgyhónapot követő hónap 3. napja szombat, vasárnap vagy munkaszüneti nap, akkor a folyósításról az azt követő első munkanapon kell gondoskodni.

A 2013. évi családtámogatási ellátások kifizetésének időpontjáról tájékozódhat:

[link]

A munkaszüneti napokra tekintettel a lakcímre utalandó családtámogatási ellátások 2013. október 25-i dátummal, míg a bankszámlára utalandó ellátások 2013. október 30-i dátummal kerülnek utalásra. Az ellátás megérkezéséig szíves türelmét kérjük.

Magyar Államkincstár - Bálintné Zsuzsics Tünde

2013. okt. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszi, utolsó :)
2013. okt. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a postásbácsi ma hozta
2013. okt. 30. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!