Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Tényleg igénybe lehet majd...

Tényleg igénybe lehet majd venni az első gyermekem után megmaradt GYES-t?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2,5 éves volt, mikor megszületett a kislányom, tehát fél év GYES-től elestem, mert Gyed-re jöttem. Most azt hallottam, hogy, ha lejár a kislányommal a GYED, és GYES, akkor utólag kivehetem a kisfiam után megmaradt fél évet is.
2013. okt. 4. 10:37
 1/3 A kérdező kommentje:
...merthogy elvileg, ha fél évvel később szülök, akkor nem estem volna el tőle... :)
2013. okt. 4. 10:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár így lenne ez nekem kapóra jönne lássuk csak egyszer elment : 35 hónap gyesem, mert megszületett a második baba. + még 5 hónap mert meg lett a harmadik baba, így összesen lenne még 40 hónapnyi gyesem amit majd 8 év után kivehetek? Á ezt kétlem!
2013. okt. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez is csak egy tervezet mint a 300 ezres anyasági. Ha be is vezetik utolag nem hiszem hogy rád is érvényes lenne.
2013. okt. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!