Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Szerintetek ez csak egy mese...

Szerintetek ez csak egy mese vagy valóban be is vezethetik a Gyed Extrát?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hiszem, ha látom...! Akkor biztos itt valami, amikor már megtörtént, addig csak mese, habbal.
2013. okt. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mese habbal.
2013. okt. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most arról szól a fáma, hogy januártól :) Már látom előre, hogy januárban megszavazzák, hogy júliustól fogják bevezetni, majd a választások után a változtatások szépen eltűnnek :D A 288 ezres anyaságival karöltve :)
2013. okt. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meglátjuk hogy megszavazzák-e. Mindenesetre talán egy icipici esélye van, mert szerintem nem lenne olyan nagy költség, és csak az venné igénybe, aki visszamenne dolgozni újra, tehát fizetne adót. Így szerintem ez nem olyan nagy érvágás a költségvetésnek. De előre semmire nem szabad készülni, főleg választások előtt, ilyenkor mindenki még többet hazudik, mint alap esetben....
2013. okt. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz belőle semmi. Adókedvezményt kibővítik más meg mind meg marad tervezetnek.
2013. okt. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es, aki tgyáson és gyeden van, az is fizet adót!
2013. okt. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, tudom, hogy vonnak le adót a tgyásból és gyedből, de az, hogy az állam a saját maga által adott pénz egy részét visszaveszi adóba, az nem egészen ugyanaz a költségvetés számára, mintha az anyuka visszamegy a munkahelyére és a cég fizeti be az adót és járulékokat a költségvetésnek. (Persze ha állami intézményben dolgozik az anyuka, akkor tök mindegy...) Azért nem gondolom, hogy komolyan kéne reménykedni ebben :).
2013. okt. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!