Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Milyen támogatások járhatnak...

Milyen támogatások járhatnak nekem így? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Dogoztam egy cègnél 15 hónapot egy pàr hete munkát vàltottam 4 napig nem volt munkaviszonyom, most egy pàr hete dolgozom az új cégnél és kiderült ,hogy vàrandós vagyok. Nem szeretném elmondani 3 hónapig ,amíg le nem jàr a próbaidő,mert akkor kb nem kapok semmi tàmogatàst.vagy nagyon keveset. Vagy nem így van? Nem tudom pontosan hogy is vannak ezek a tàmogatàsok(gyàs,gyes,gyed) ezért kérek egy kis segítséget. Köszönöm
2013. okt. 2. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyes+csp es az egyszeri anyasagi
2013. okt. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
T-gyást és gyedet akkor kapsz,ha a munkahelyről mész táppénzre v szülni,vagyis,ha van munkaviszonyod!Nem tudom hány hetes vagy,de,ha elküldenek 3 hónap után és munkanélkülire mész ami kitart a szülésig akkor kapsz Gyedet én úgy tudom.Az alap támogatás amit mindenki kap az a gyes és a családi+az egyszeri anyasági,ha rendesen jársz a vizsgálatokra!
2013. okt. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!