Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Anyukák tudnátok segíteni?

Anyukák tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Történetem egy picit bonyolult,most járt le a gyedem nemrég én már kb 2hónapja jeleztem a munkáltatómnak hogy szeretnék visszamenni dolgozni részmunkaidőben.Azóta akárhányszor szóbakerül mindig csak az a válasz,majd holnap megbeszéljük,majd jövőhéten mert nyaralni megyek,nem érek rá ilyenekkel foglalkozni stb.Mikor én bejelentettem(mert elment a kolléga akit helyettem vettek fel,így jó lett volna mindenkinek)felvett egy nőt aki egyáltalán nem ért a szakmához,már régebben is volt ott és hatalmas galibát okozott,de mégis erőlteti hogy őt alkalmazni kell.Én meg csak várok és várok.Tudnátok esetleg valami ötletet adni,hogy végre rávehessem arra,nincs tovább mit halogatni meg kell beszélni(elvileg a törvény szerint vissza kell vegyen dolgozni)és megegyezni az ügyemben?Tudom nem a legmegfelelőbb kategóriába írtam,de szerintem itt kaphatok a legnagyobb eséllyel segítséget,ötletet.Köszönöm!
2013. szept. 12. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem elég egyértelmű,hogy nem akar visszavenni.Csak nem értem miért nem mondja meg.Jól tudod,hogy köteles visszavenni,de másnap kirúghat,már nem vagy védett a gyerek 3 éves koráig.Akkor vagy védett 3 éves koráig,ha otthon vagy vele .
2013. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendes felmondással nem rúghat ki ,csak nagyon nyomós indokkal,de nem is az a lényeg,hanem az hogy hogyan vegyem rá ,hogy végre mondjon valamit.
2013. szept. 13. 10:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!