Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Anyukák! Gyes melletti fizetés?

Anyukák! Gyes melletti fizetés?

Figyelt kérdés
Nagyon hívnak vissza dolgozni. Akik már visszamentek 6órába, azoknak mennyivel lett több/kevesebb a fizetésük a GYED-hez képest? Érdemes elmennem, vagy várjam meg míg lejár a GYED-em? Mik a tapasztalatok?
2013. júl. 15. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

gyed vagy gyes?


Ha gyedről van szó, le kell mondanod, így a fizudat kapod.

Ha gyes, akkor 25000+a fizetésed.

2013. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mennyi volt a béred. Nekem 165 nettóból lett 127 nettó, plusz a 25650. Vagyis kb. 13 ezerrel lett kevesebb. De mint írtam, ez bérfüggő. A 8 órás nettódat oszd el 8-al, szorozd meg 6-al, és add hozzá a 26650-et, és kiderül, mennyi a különbség :)
2013. júl. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 6 órára eső fizetés + a GYES mindenképpen több, mint a GYED. Az a fizetésedtől függ, hogy mennyivel, az meg tőled, hogy neked megéri-e annyi pénzért visszamenni dolgozni.
2013. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyed mellett nem dolgozhatsz, ahhoz a teljes gyedet le kell mondani.

Gyes mellett dolgozhatsz heti 30 órát. Nekem pl. a gyes+fizetés lett volna több, mint a gyed. Ha lemondtam volna a gyedet és gyes mellett dolgoztam volna heti 25 órát, akkor 30 ezerrel kaptam volna többet havonta, ha a fizuhoz hozzáadom a gyest és a családit is!

2013. júl. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!