Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Augusztus 29.-ével igényeltem meg a gyest.Postai úton.Augusztus 28.án adtam fel.(nem részletezném az okokat,hogy miért ilyen hirtelen és szoros határidővel...stb Mentem volna vissza dolgozni,de közbe jött valami az utolsó pillanatban.....)Beszéltem telefonon az Államkincstárnál egy hölggyel.Elmondta,hogy mit hogyan...Mondta,hogy max 30nap az elbírálás.Tehát ez még nem járt le.Most viszont sikerült új munkahelyet találnom.Jövőhét szerdán kezdhetek is.Na most mi lenne a jobb.Menjek be személyesen úgy mondjam le?Vagy mehet ez is postán?Hogy működik,hisz még el sem bírálták a kérelmemet arra,hogy kapjam(jogosult vagyok rá)?Ma már nem tudtam őket hívni mert 12óra után értem haza az állásinterjúról....

2013. szept. 6. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Kézzel írsz egy kérvényt, hogy szüntessék meg az ekkor-ekkortól igényelt gyest, és feladod postán nekik.
2013. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj egy levelet, hogy szeptember 12-vel lemondod a gyest és ennyi.
2013. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó,köszönöm.És mi van ha közben utalják a gyest,mert hamarabb történt pl az elbírálás?Vagy ilyen nem szokott lenni :)
2013. szept. 7. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha hamarabb küldik, akkor tedd félre, és amint kiküldik, hogy mennyit kell visszautalnod, küldd vissza :) Vagy ha nem, akkor 33%-onként levonják a családiból.


Amúgy neked gyes 15 napra jár, tehát pont a fele, ha kiutalják, akkor tudd, hogy 12825 Ft-ot kérnek majd vissza :)

2013. szept. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!