Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mennyi idő alatt bírálják el...

Mennyi idő alatt bírálják el a Tgyást! Ha nem kifizetőhely a munkahelyem?

Figyelt kérdés
Könyvelő váltás volt a cégemnêl, és júli 8- tòl voltam tàppènzen. utàna lettem volna Gyàson,viszont elfelejtettel szòlni a könyvelőnek hogy megszültem,ès neki meg kell mèg a gyerek adatai. mennyi idő mìg elbìràljàk? tudom h visszamenőleg megkapom, de azèrt az eddigi tartalèkaink sem tartanak örökkè! Budapesti vagyok!köszi a vàlaszokat!

2013. aug. 31. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
30 nap az elbírálási idő es ez nem a könyvelők múlik, mivel a MÁK bírálja el. Nézz utána, hogy minden irat csatolva legyen, mert különben meg tovább tart.
2013. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a vàlaszt! csak azèrt irtam hogy a könyvelő, mert ő indíthatja el a szülèsi szabadsàgot. Ès ha àtutalàssal kèrem, hamarabb èrkezik? Ès meddig szoktàk kiutalni?
2013. aug. 31. 15:19
 3/3 A kérdező kommentje:
milyen papírok kellenek a tgyàshoz?ezt tudja valaki?
2013. szept. 2. 18:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!