Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » S. O. S 2,5hetes a kislányom....

Itepiaka86 kérdése:

S. O. S 2,5hetes a kislányom. Holnap tudom megigényelni a Családit, Gyest, és az anyaságit. Szerintetek mikorra kapom meg? Ha számlára kérem, akkor gyorsabb, vagy ha postán?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 22:03
 1/8 salvadorina ***** válasza:
Következő hónapban már nem kapsz, az tuti. Talán utána. Számlára mindig előbb jön.
2013. aug. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jól értem? Csak októberben fogom megkapni ezeket a támogatásokat? És akkor hogyan? Egyszerre visszamenőlegesen is? Tehát Augusztus, szeptember,és oktoberi családit, gyest egyben? Első baba, így nem ismerem a rendszert ...
2013. aug. 22. 22:10
 3/8 anonim ***** válasza:
A családit és a gyest csak októberben fogod megkapni visszamenőleg is mivel az ügyintézés 30 nap.Az anyaságit elvileg kézhezvételtől számítva 2 héten belül küldik.És igenbankszámlára hamarabb megérkezik minden.Pl a családit és a gyest 7.-e körül hozza a postás viszont számlára minden hónap első munkanapján utalják és másnap már rajta van.
2013. aug. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már nem emlékszem mikor jött meg, de az anyaságit nagyon hamar kiküldték.

A többire picit várni kellett.

2013. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Budapesten hol kell megigényelni ezeket?

2013. aug. 22. 22:27
 6/8 anonim ***** válasza:

A Magyar Államkincstárnál, az Árpád hídnál találod.

[link]

2013. aug. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az anyasági támogatás ügyintézési ideje 8 nap, ki is várják a 8. napon utalnak. A családi és a gyes az később érkezik ott 30 nap az ügyintézés.
2013. aug. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát én áprilisban igényeltem 24e után valamikor már majdnem hó vége volt. igénylést csütörtöki napon adtam le következő héten szerdán meg kaptam együtt az anyaságit és a családit is :)
2013. aug. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!