Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Így lehet csináltatni lakcímká...

Így lehet csináltatni lakcímkártáyát csináltatni?

Figyelt kérdés
A férjem mg én egy közeli kisvárosba szeretnénk költözni, ha születik egy gyerekünk akkor az ő lakcime lehet az ami a férjemé eddig az anyósnál laktunk féjem oda van bejelentve és az akarjuk hogy a gyerek is oda legyen de közben ha ikerülne máshol laknánk, de most egyelőre oda lenne bejelenve ahova a férjem. sajnos a munkahelyünk nagyon kérdéses ezért nem tudom ezt a költözést sem hogy ikerül e de ha véletlenül a gyerek oda lenne bejelentve mégis és most egyelőre a nagymama nevelné ő igy kaphatna valamilen támogatást ha oda van bejelentve a gyerek?
2013. aug. 8. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem a kérdésed...jó lenne, ha használnál írásjeleket például.


A gyereket az anya lakcímére fogják bejelenteni első körben, aztán átjelenthetitek, ha akarjátok.

Az, hogy ki-hova van bejelentve, semmilyen joggal és kötelezettséggel nem jár. Támogatásnak pedig az adott lakhelyen kell utánanézni, ezt mi innen nem tudhatjuk...

2013. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gyerek mindenképp az anya állandó lakcímére lesz bejelentve és utána ahova költöztök oda lehet neki tartózkodási helyet létrehozni.A nagymamához csak akkor lehet bejelentve ha te is oda vagy.Ott önkormányzattól függően egyszeri születési támogatást kaphat (0-10 ezer forint).
2013. aug. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!