Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » 4 gyereknél hogy van a GYET....

4 gyereknél hogy van a GYET. GYES?

Figyelt kérdés
Most 3 gyermekem van. 9, 6 évesek és egy jelenleg a pocakban tartózkodó hölgy.:)Ha a legkisebb 8 éves koráig kapjuk a GYET-et,de mivel szeretnénk 4. gyereket is,és ő a 3. gyerek 5 éves korában születne,akkor járna-e a 3.után még a GYET és ezzel együtt a 4. után a GYES? Valamint a 4. gyerek 8 éves koráig ismét a GYET vagy ez csak egyszer jár egy gyereknek?
2013. júl. 27. 02:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A harmadik gyerek 3 éves korátol kapod a GYET-et , de ha közben megszületik a 4. , akkor a kicsi után fogsz Gyes-t kapni és a 3 .után megszünik a Gyet. Ha a 4.is betölti a 3 évet akkor ismét Gyet-et fogsz kapni a legkisebb 8 éves koráig. Tehát egyszerre nem lehet kettőt , csak az egyiket (bár az összeg ugyanaz).
2013. júl. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legnagyobbik sem lehet 18 évesnél több, hogy járjon a gyes.
2013. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm! Még valami...az számít-e valamit,hogy az első 2 gyerek apukája más mint a 3.-4. gyerkőcé? Ha azt nézzük neki csak első illetve 2, gyermeke születik..ilyenkor mi van?:)Vagy ezt nem nézik?
2013. júl. 28. 01:21
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát én szégyellném magam,ha csak gyesből futná mindenre....Szerencsére engem nem aggaszt mennyi a családi meg a gyes futja másból is.....
2013. júl. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jól van,örülök neki,hogy te különb vagy nálam.:) Annyira szeretem amikor nem ismeri valaki a szitut és azért beleszól...Most jobban érzed magad? Nincs kedvem ismeretlen embernek elmesélni hogy miből és hogy élünk.Nyugodtan éld csak a városi életedet ,dolgozz amíg bírsz,hogy hétvégén egy két napot a családoddal lehess. Önellátóbb vagyok mint hinnéd és nekem nem fontos,hogy audim meg luxus kecóm legyen,én boldog vagyok a családommal.A pénz csak a legszükségesebbre kell amit még enélkül nem tudok megtermelni...ha most felajánlanának egy több milliós fizetést,akkor se mennék el másnak dolgozni.Magamnak,a családnak dolgozom! Na csak magyarázkodom..de minek?
2013. júl. 28. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem számít. Annak akkor lenne jelentősége ha az apa akarnak menni gyet-re mert neki nincs 3gyereke így nem mehet, de neked igen így te mehetsz.
2013. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Ha te igényled a gyes és a gyet-et akkor teljesen mindegy , hogy ki az apa.
2013. júl. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!