Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Meg fogom kapni a GYES-t igaz?

Meg fogom kapni a GYES-t igaz?

Figyelt kérdés
5 évet dolgoztam, most tappénzre kerültem és így is maradok terhességem végéig. De ettől még jár a GYED és TGYáS igaz? A munkahelyem nem szűnik meg, onnan kapom a táppénzt is. (veszélyes munkakörben dolgozok valamint már volt vetélésem ezért kerültem táppénzre)

2013. júl. 22. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Mármint GYEST vagy GYEDET? Nem mindegy, mert az két különböző dolog, de a GYEDET biztos, hogy meg fogod kapni, mivel van munkahelyed, hiába, ha táppénzen is vagy, attól munkahelyed van.

A GYEST is fogod kapni, ha lejár a GYED.

2013. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen a gyed-et és a tgyást is kapni fogod.


Gyes-t meg mindenki kap aki életében egy percet sem dolgozott az alanyi jogon jár minden kisbaba után.

2013. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen a GYED-re gondoltam!
2013. júl. 23. 07:11
 4/4 anonim ***** válasza:
igen meg kapod én is így voltam/vagyok. folyamatosan kapom a munkahelyemtől a tgyást.
2013. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!