Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A nagyszülő ha rokkant nyugdij...

A nagyszülő ha rokkant nyugdijas akkor elmehet gyesre?

Figyelt kérdés
2 éves lesz a fiam mikor szülni fogok.Ha én tgyásra megyek az újszülöttel akkor a nagyszülő elmehet gyesre?
2013. júl. 21. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Akkor sem, ha sima nyugdíjas lenne. Nem lehet tgyáson és gyesen lenni egy másik gyerekkel, akkor sem, ha nagymama igényelni a gyest. A nagyobb gyerekedre csak családi pótlék fog járni, miután a kicsi megszületett.
2013. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem egyszerre csak egy ellátás jár.
2013. júl. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg az államkincstárt mert azt tudom hogy ha a nagyszülő nyugdíjas akkor elmehet a picivel gyesre. de azt nem tudom hogy te igényelheted a tgyást.
2013. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi esetre sem mehet a nagymama gyesre a nagyobbik gyerekkel, ha anya a kisebbikkel tgyáson van. Ez 100%, saját tapasztalat!

Persze akinek sok pénze van büntetésre, az megjátszhatja!

2013. júl. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!