Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mikortòl lesz érvényben...

Mikortòl lesz érvényben hogy emeli az állam az egyszeres szülési segélyt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Soha.
2013. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Érvényben? Inkább hatályban. De még meg sem szavazták!!!!!! Majd akkor kiderül, ha egyáltalán lesz ilyen. Tervek szerint januártól, de amíg nincs megszavazva a törvény, addig felesleges ilyennel foglalkozni.
2013. júl. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Istenem!Nem unjátok még??Olvasgass már itt egy picit.Ma legalább 4 ilyen kérdés volt!!

NEM LESZ ÉRVÉNYBEN SOHA!!HAHÓ!!ÉBRESZTŐ!EZ CSAK KAMPÁNYFOGÁS!!!

2013. júl. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Miért csak akkor fogsz szülni?Gyereket nem ezért vállalunk!
2013. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Orbán ide jár lepontozgatni, vagy mi a tököm van?
2013. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
HA megszavazzák, akkor MAJD kiderül, hogy mikortól, de ne készülj rá nagyon :)
2013. júl. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
milyen hálátlanok vagytok, eddig amit a kormány igért a családtámogatással kapcsolatban, az mind bejött. Az előző kormány elvette tőlünk az 1 és 3 gyerek után járó gyerekkedvezményt, a gyest is lecsökkentette és a szocpolt si eltöröltette. Nem is emelt a gyesen sem.
2013. júl. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazából az az idegesítő, hogy sokan erre vannak ráizgulva, ez ma kb az 5. kérdés.
2013. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miért baj az, ha valaki örülne egy kis plusz pénznek... Ha adják, hát adják, vagy ti visszaadjátok, hogy nem kell? Ha meg nem lesz belőle semmi, hát nem, én nem ezért vállaltam gyereket. A szavazásnál meg aztán engem marhára nem fog befolyásolni...
2013. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert az ilyen buta emberekről, akik egy cikket nem tudnak értelmezni, hogy ez a pénz még csak álom, mert nincs rá pénz, el tudom képzelni, hogy csak ezért 300ezerért szüljenek. Mert a buta emberek BUTÁK.
2013. júl. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!