Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kevesebbet kapnék ha igy lenne?

Kevesebbet kapnék ha igy lenne?

Figyelt kérdés
5éve vagyok a munkahelyemen.Határozatlan idejű szerzödésemvan(átlag85000ft fizut kaptam).Mikor kismama lettem táppénzre mentem(a munka körülmények és a rosszuléteim miatt).6hetes voltam.2011júliusában megszültem.Most 8.án állok újra munkába(2éves lesz a gyerköc).Szeptember 11.én járnak le a szabijaim.Ha addig teherbe esnék és ujra táppénzre mennék ,kevesebbet kapnék?A Gyedem 70000ft általában.Ha késöbb jön csak össze akkor miben lenne más,hogy vannak bérezet napjaim?

2013. jún. 30. 22:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Az összegek már a kézhez kapott összegek(amiket fent irtam)
2013. jún. 30. 22:58
 2/4 anonim ***** válasza:
EZ ENGEM IS ÉRDEKELNE. Szinte ugyanez a szitu, csak a fizum volt több, meg a gyedem is. Én is 2011.júliban szültem.
2013. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:) Akkor reméljük kapunk rá hamarosan választ.
2013. júl. 1. 08:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha teherbe esnél és táppénzre mennél a szabi lejárta után, akkor a tgyás alapja a jelenlegi szerződés szerinti béred vagy a tényleges jövedelmed, a gyed alapja pedig ugyanaz lesz,mint a tgyás alapja, vagyis szintén a szerződés szerinti béred!
2013. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!