Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Szerintetetek fog járni a...

B.S.C kérdése:

Szerintetetek fog járni a kelengye pénz?

Figyelt kérdés
babát tervezünk,nem befolyásolo tányező az öszeg mert nagyon akarunk babbát viszont ,tény hogy az elsö babánk lesz nekünk is ha össze jön,és ha már adják mi sem akarunk lemaradni róla,300 ezert ft azért már elég hogy berendezük a szobáját,az érdekelne ha jövő tavaszra vagy nyárra össze jön a baba de csak késöbb hozzák ezt be szerintetek akkor is fog járni?még nem vagyok terhes ,de már nagyon várom hogy az legyek,szerintetek?ti mit halotatok vagy esetleg olvastatok?
2013. jún. 25. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz belőle semmi,azt jobb ha tudod!

Biztos forrásból tudom,hogy ez csak kampányfogás,ne éld bele magad.

2013. jún. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Igen, túl szép lenne, hogy igaz legyen. Akkor már ne a kelengyepénz legyen ennyi, hanem legyen duplája a gyes.
2013. jún. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha lesz is, s te előtte szülsz, utánna nem adják oda!
2013. jún. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de én nem bíznék benne...túl sokat hazudtak már...
2013. jún. 26. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez csak kampányfogás a jövőre esedékes választásokhoz. Ha meg is választják a Fideszt jövő tavasszal még egyszer, akkor is csak a választás sikeressége után fogják talán bevezetni. Ez olyan, hogy áprilisra ígérte az Orbán az régi szocpol visszahozását. Már június vége van, de sehol sincs a régi szocpol, még mindig várjuk.

Ha jövő nyáron be is hozzák az emelt anyasági támogatást, de te már tavasszal megszülsz, utólag biztos, hogy nem tudod visszaigényelni.

2013. jún. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Remélem nem lesz belőle semmi, mert igazságtalan lenne azokkal akik a második vagy a többedik gyermeküket várják
2013. jún. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne számíts rá szerintem, maximum annyit tudok elképzelni, hogy bevezetik valamikor januárban és majd eltart a választásokig, vagy év végéig, de lehet, hogy csak ígérgetik majd és sose lesz belőle semmi. Tekintsd úgy, hogy nem lesz és akkor csak pozitívan csalódhatsz.
2013. jún. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha lesz is belőle valami (amit kétlek) és netalántán előtte szülsz meg akkor nem fog járni. Csak akkor járna ha az után szülnél miután meghozták a "törvényt".
2013. jún. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!