Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Iskolába jártam mikor teherbe...

Iskolába jártam mikor teherbe estem, mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés
ott hagytam mert savakkal és egyébb szerekkel vizsgálodtunk. Kerestem munkát de hát sajnos nem vettek fel sehova. Azt szeretném kérdezni, hogy meg kapjam a gyes-t, csp, és az egyszerit támogatást(járok terhes gondozásra) ahhoz be kell regisztrálni a munkaügyibe vagy anélkül is meg kapom?

2013. jún. 3. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyes és a családi is alanyi jogon jár, tehát ha beregisztrálsz a munkaügyi kp-ba, ha nem, mindenképpen járni fog. Az 1xi anyasági is jár majd, mivel van 4 pecséted a kiskönyvben.
2013. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt.Ezek az alap támogatások járnak.De a TB-t magadnak kell fizetni,azt hiszem egy darabig még jár ha kiiratkozol de nem tudom meddig ugyhogy jobb minnél elöbb ha magadnak fizeted.:)
2013. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.! :)
2013. jún. 3. 13:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, nem kell magadnak fizetned ha bejelentkezel a munkaügyre ott kérned kell egy nyilatkozatot ami igazolja hogy regisztrálva vagy a munkaügyre, és azzal be kell menned az önkormányzatba és onnantól kezdve egy évig fizetik a tb-det, csak le kell majd mondani ha meglesz a baba mert utána a gyesből vonják le :)
2013. júl. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!