Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kapot már valaki családit ma?

Kapot már valaki családit ma?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 10:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Szió Álltalában minden hónapban 4 én szokott jönni . :)
2013. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%

"Szió Álltalában minden hónapban 4 én szokott jönni . :)"


Ez kb pont baromság. Minden hónapban a 2. munkanapon jön. Ha 4-e, akkor akkor, ha 2-a, akkor akkor. Jelen esetben 4-e lesz a 2. munkanap. Múlt hónapban pedig 3-a, mert 1-e ünnep volt. Bár tudom, ezt marha nehéz kilogikázni... azért nem árt megpróbálni, hátha sikerül :D

2013. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy ki támadott hátba? Neked írtuk, nem másnak. Legalább értelmezd, hogy ez mit jelent.
2013. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
figyi nyomi 3 diplomám van mivel spanyol vagyok amagyar nem igazán megy te tudol spanyolul irni cicabogár
2013. jún. 5. 15:04
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Sí puedo escribir en tu idioma también. Bueno. No perfectamente, pero yo no vivo en tu país pero tú vives aquí
2013. jún. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Hmm. Eres espanola,vives aquí, tienes 3 diplomas y necesitas "családi pótlék"?? Tedrías que trabajar... muchas mujeres amamanta a su hijos sola
2013. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon élsz, magyar államtól várod el, hogy támogasson, sírsz a családiért, miközben spanyol vagy és 3 diplomád van?!?! Ezzel még jobban elástad magad. Nem vagyok rasszista embergyűlölő, de mért nem a saját országodba mész ellátásokért? És mért nem dolgozol ott? 3 diplomával csak találsz valamit. Ott még mindig jobb a gazdasági helyzet, mint itt....
2013. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vagy te spanyol, mint ahogy én urdu :D ostoba...
2013. jún. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
akor te mit akarsz mértnem mész vissza ja a spanyolt kit gyakorolt még kicsit zagyva amit ittál enekem talán angol jobban mene vagy nem mint nekem a magyar???
2013. jún. 13. 11:43
 20/20 anonim ***** válasza:

A spanyol válaszban valóban volt pici hiba. De nem sok. Te mért nem válaszoltál spanyolul, csak h bizonyítsd, hogy onnan származol?!?! (anyukám spanyol)


Bocs, hogy belepofázok, de igazuk van a válaszolóknak, ha TÉNYLEG spanyol vagy (amit kötve hiszek), akkor mért nem ott dolgozol?! Kötekedni tudsz csak, javítsd ki a spanyolt helyesre (ami szerinted az, kíváncsi leszek rá). És jogos volt "nem 'perfektül', de nem is élek a te országodban"


Képzeld, én is egyedül nevelem 2 gyerekemet, mert a párom elhagyott, amikor a második született (mert ő nem akarta), nincs diplomám, csak szakmám, gyerektartást sem kapok, mert az exem már nincs Magyarországon, és segítség nélkül megvagyok, nem sírok a családiért. Délelőtt ovi/bölcsi a gyerekeknek, én dolgozom, du. velük vagyok, éjjel megint csak dolgozom, hogy ne kerüljek ilyen helyzetbe. Igenis gáz, ha valaki így remeg érte

2013. jún. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!