Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kapot már valaki családit ma?

Kapot már valaki családit ma?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 10:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

Már hiányzott egy ilyen kérdés :)

Nem még, majd holnap

2013. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Ja, én is hiányoltam egy ilyen kérdést!:)

Ma utalják, mint minden hónapban az első munkanapon és holnap kerül a számlákra!

2013. jún. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%
kapot?
2013. jún. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

én normálisan kérdeztem nektek lehet hogy nincs szükségetek rá mert más meg teremti nektek nekem szükségem van rá mivel egyedül nevelem a két gyerekemet

és nem számithatok másra

2013. jún. 3. 10:51
 5/20 A kérdező kommentje:
nektek a puci meg teremti a férjem meg halt nekem fontos a családi lehet hogy nekztek nem kösszi legyetek ti is ijen hejzetbe mint én és megtudjátok milyen puszi
2013. jún. 3. 10:53
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

1) Vegyél egy helyesírási szótárat

2) Normális választ kaptál, leírtam, ma utalnak, holnap érkezik.

2013. jún. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

Majd holnap jön.

Egyébként akkor jár árvaellátás is stb, dolgozhatsz is...

A helyesírást pedig gyakorold. Családi+árvaellátás+akár minimálbér szűkösen, de elég kell, hogy legyen...

Egy ismerősöm 2 gyerekkel van ilyen helyzetben, és megvannak.

2013. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

Ne haragudj, de pont miattad van meg a véleményük az embereknek az egyedül álló anyákról.....


Az én férjem is elhunyt, amikor terhes voltam a második babánkkal. Tény, hogy k.rva nehéz. De hogy azon múljun, hogy eszünk-e vagy hogy be vannak fizetve a számlák, hogy 2-án vagy 3-án kapunk családit, azt els em tudom képzelni.


Ne panaszkodj meg keseregj, szedd össze magad a gyerekeid érdekében.

2013. jún. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
atol hogy valaki feltesz 1 kérdést atol még nem kel hátba támadni öt a ti szegénységi bizonyitványotok
2013. jún. 3. 12:17
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A szegénységi bizonyítványod te is kiállítottad, a helyesírásoddal. Talán, ha megtanultál volna anno helyesen írni, netán elvégeztél volna több iskolát, lehet, hogy most nem lennél ilyen helyzetben.


Meg kellene már tanulni, hogy a hónap 1. MUNKANAP utalás, 2.-on meg a számlán a pénz.

Ez könnyebb, mint a helyesírás, de ha még ezt sem sikerül megjegyezni, akkor nem csodálkozom, hogy nincs semmilyen munkád.

2013. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!