Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Akik mostanában mentetek...

Akik mostanában mentetek vissza gyed-ről/gyes-ről dolgozni, mennyivel nőtt a fizetések?

Figyelt kérdés

Természetesen arra gondolok, akik otthon töltöttek 2-3 évet a babával.


Illetve mennyi volt az eredeti fizetésetek, az akkor jónak számított-e, amikor elmentetek szülni? Milyen pozícióban dolgoztatok?


Én 2021 júliusban mentem csedre, kereskedelmi asszisztens pozícióból 3 év munkával töltött idő után. Bruttó 380 volt a besorolási bérem, ami akkor vállalható átlag fizetés volt.


Most fogok visszamenni, de még nem tudják, hogy mennyit fogok kapni. Kíváncsi vagyok, hogy másoknak hogy alakult, hátha látom majd, mire számíthatok én is.


jún. 25. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

2019ben bruttó 200-al jöttem el.

2 gyereket születem, 2023 novemberben tértem vissza bruttó 350-el

jún. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szintén 2021 júliusban mentem csedre, 525 ezer körül volt a bruttóm. Tavaly szeptemberben mentem vissza dolgozni, 20% körüli emelést kaptam (két éves emelésből maradtam ki, ami kb 5-5%, és egyszer emeltek soron kívül mindenkinek 10-et).
jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!