Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Tényleg nem jár így a GYES?

Tényleg nem jár így a GYES?

Figyelt kérdés

Kislanyom befogja tölteni a második életévét, de én ugye már táppénzen vagyok, mert jön a húga.

Tényleg nem jár majd akkor így nekem GYES a lányomra?

Én úgy tudom a táppénz az én keresokeptelensegemre jár, a GYES meg sz adott gyermekre.


2022. jan. 13. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Jár.
2022. jan. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]

Csak ezért kérdem. Kíváncsiságból megnéztem mennyi az összege, és ezt találtam

2022. jan. 13. 14:44
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
De jár!
2022. jan. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanarra q gyerekre vonatkozóan nem jár gyes és tappenz egyszerre. De te saját jogon vagy tappenzen, a gyerekre meg külön kapod a gyest.
2022. jan. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Ez fura.Mert nekem is két éves a lányom,már kapom a gyest,de mi is kis tesót szeretnénk neki.Mindenki azt mondta,hogy rá kapom a gyest ,a picire meg majd a gyást.Vagy mi van legelőször.
2022. jan. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem jár.
2022. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na utána érdeklődtem, és igen fog járni.
2022. jan. 13. 22:25
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó te saját tapasztalatból írod hogy nem jár?

Mert az ügyintéző is azt mondta el amit a 4es, szoval megnyugodtam, nekem jarni fog.

2022. jan. 13. 22:27

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!