Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ha már kint az alsó 2 metsző...

Ha már kint az alsó 2 metsző foga a babának azt már kell mosni? Egyenlőre csak tápszert eszik leginkább

Figyelt kérdés

júl. 25. 17:27
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
0%
Felesleges mosni még. Várd meg amíg kijön a teljes tejfogsora és rág rendesen
júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Mi egyből mostuk, amint kijött az első. A védőnő is azt mondta, hogy mossuk.
júl. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Második vagyok, illetve azt mondta a védőnő, hogy olyankor elég lehet még egy bevizezett textil pelenka is, és azzal törölgetni. Mi inkább mostuk fogkefével.
júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
2%
Orvosként mondom hogy 1 év alatt teljesen felesleges mosni...
júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Igen, de elég vízzel. Nekünk ujjra húzható "fogkefe" volt még ekkor.
júl. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Én mostam rögtön az elejétől kezdve. Vettem a gyógyszertárban 10x10-es steril gézlapot. Összefogtam pár lapot. tettem rá egy kis gyerekfogkrémet (tényleg nagyon keveset) és a gézlappal dörgöltem.
júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
14%
4 es vagyok. Hiába vélitek haszontalannak a válaszomat, ez egy orvosi vélemény. Felesleges azelőtt mosni, hogy betölti az 1 évet illetve nem jön ki az összes foga. Náluk még nincs olyan fogkő képződés és szuvasodás sem, mint egy teljes fogsoros gyermeknél
júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Nenedenttel mostam neki, amint kibújt a fog. Kell is, a tejfog hamarabb romlik.
júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

#4, hogyne….

Ezért látok a bölcsiben olyan gyerekeket, akiknek nincs is kint az összes foguk, de már hiányosak, szuvasak.

A gyerekfogász is azt mondja, az első fogak megjelenésétől mossuk vízzel, fogkrém viszont elég később is, mikor már mindent eszik.

júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%
Az elso fel fogatol mossuk. Es nem, nem eleg vizzel. Fluoridos gyerekfogkremmel minimum reggel es este. Amennyi fluoridot lenyel, attol semmi baja nem lesz, de anelkul gyonyoruen fognak elrohadni a fogai.
júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!