Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mennyire normális hogy ennyit...

Mennyire normális hogy ennyit eszik?

Figyelt kérdés
Azért írom a fogzás kategóriába mert jön a két alsó foga kb 2 hete pillantottam meg hogy ott van ket kis feher fogacska, vannak napok amikor semmi baja vannak napok amikor dünnyög. Na most lesz 6 hós 1 hét múlva és alig akar enni. Megeszik 100-120milit napi 5x, 500-600milit, pár hete tart h kevesebbet eszik de tegnap óta brutál keveset eszik. Ezekelött 800-900 milit evett.Jó oké megkezdtem a hozzátáplálást( ez miatt mert kevesebbet evett de a 700mili megvolt 3 hétig)megeszik 60gr babakaját 2x de akkor is 120ml után eltolja a cumisüveget sír, ha újrapróbálnám neki adni akkor nem nyeli le hagyja kifolyni a szajabol a tejet, rámköpi, buborékot fúj vele. Lecseréltem a tápszert hogy nem a " unja" a másikat de ugyanazt csinálja.
júl. 13. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi kell neki. Lehet, a fogzas miatt, lehet, egyszerűen a melegben nem úgy van étvágya. Ha semmi betegség jelét nem látod, én nem aggodnek. Fog még annyit enni, hogy nem gyozod kajaval :)
júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg cumisuveg cumijat is le lehet cserelni nagyobbra, hatha az a baj.
júl. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen a cumisüveg teteje lecserélve már régóta. :( Evett 140et reggel 80at delelott delbe 100at 60gr pürével délután uzsikor gyümipüré éa 170ml tej éhes volt.
júl. 13. 18:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha pisil/kakil, ne izgulj. A 16 kgos nagyobbik gyerekem az elmúlt héten csak és kizárólag krémleveseket evett ebédre, semmi mást, se reggeli se vacsora, mert melege van. Pedig ő aztán az a gyerek, aki többet eszik egy felnőttnél is, de nagyon nem bírja ezt az időt. A kicsi 7 hónapos, anyatejes, ő meg inkább vizet iszik, éjszaka kér többször tejet, amikor hidegebb van.

Nem kell tuszkolni bele, ha nem kéri, nem kéri. Kínáld többször, majd elfogadja, ha kell neki.

júl. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké de egy 6hós babáról van szó :( ma reggel 80at evett majd 50et kináltam neki nemsokkal rá.. 130al 12 órát evés nélkül volt. 11et ebből aludt pl.
júl. 14. 10:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!