Fogzaskor ez normalis? Mar nagyon kivagyok!
1,5 evesem kb 10 hos koraig ejjel 1-2x kelt. Azota alapbol 4-5x... raadasul altalaban sirva. Ha durvan fogzik akkor 100x nem is emlekszem pontosan hanyszor. De ez meg semmi mert most elkezdett csapkodni ha valamire azt mondom nem, es ha kerem hogy rakjon vissza valamit a helyere foldhoz veri magat. Alapvetoen soha nem csapkod. Ha nem faj semmije mindent megcsinal amire kerem. Nyilvan aludni sem alszok ejjel szoval marhara turelmetlen vagyok 🙄. Nurofen algoflex semmit nem er. Foginygelek se.
Tenyleg letezik olyan gyerek akinek nem faj a fogzas? Az is igaz hogy van olyan gyerek aki 2 hetes kora ota alszik es SOHA nem kel fel akkor se ha faj valamilye? El se tudom kepzelni... megis egesz nap ez jar a fejemben hogy en milyen peches vagyok! Es hogy masnak hogy lehet olyan szerencseje hogy aludhat! Meg a napkozbeni nyugosseget el is tudnam viselni ha ALUDHATNEK!
2 szemfog egyszerre jon annyit latok.
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
#8 Én írtam a választ. Általában ha valaki leírja a tapasztalatát, véleményét vagy megpróbál segíteni, akkor lepontozzák azok, akiknek nincs életük, nem akarnak változtatni vagy nekik sokkal rosszabb. Szóval ezen ne lepődj meg itt. Én már nem foglalkozom ezzel, mivel az tudja értelmezni, akinek írom.
Szerintem az volt a bajuk, hogy írtam, hogy néha egy kis kikapcsolódás neked sem árt. Ez sok embernek nem tetszik, mivel szerintük 0-24-ben az embernek a gyerekkel a helye és soha nem lehet külön egy percet sem. Én sokszor voltam gyerekként nagyszülőknél, szomszédoknál pár órát, de egy idő után (1,5 éves voltam akkor) én akartam már menni. A beszoktatás az oviba emiatt sokkal egyszerűbb volt velem. Első nap már anyumnak mondtam, hogy akkor ebéd után jöhet értem. Nem kell maradnia. Második nap pedig kikönyörögtem, hogy maradhassak délutánra is. Mindkét nap ott volt amúgy a folyosón, de én erről nem tudtam.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!