Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 1 hónapja táplálok hozzá....

1 hónapja táplálok hozzá. Napi 2x eszik de max 40 grammokat Mikortól adjak neki napi több alkalommal? Vagy a mennyiségre kell előbb rágyúrni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 10. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Látod majd mire lesz igénye. Az első gyereknél nem volt ilyen helyzet, a másodiknál igen. Igényelt étkezéseket. 2x evett így mint a tied de már a vacsoránkat követelte. Én hagytam, hogy egyen akkor. Vagy 4x evett már 10-11 hónaposan (ebből egyedül a vacsi volt normális adag) mire gondoltam megpróbálom azt adni, amit főzök. Rögtön evett rendes adagot. :D
2018. okt. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó kis házi koszt meghozta az étvágyat 😀
2018. okt. 10. 11:14
 3/3 anonim ***** válasza:
6honapos volt amikor 1 honapja taplaltam hozza, onnantol h a glutén belett vezetve, delelott tejpépet vagy uveges kajat kapott, delutan a nagy alvása után keszitettem neki mindig valamit magam.
2018. okt. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!