Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen idosen evett eloszor a...

Milyen idosen evett eloszor a gyermeketek turo rudit, tejszeletet?

Figyelt kérdés
Ha masodik, harmadik gyerek volt, akkor hamarabb kapott, vagy betartottad az elozo korhatart?
2017. okt. 13. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
9 hónaposan. De csak csoki nélkül és kb 2x egy hónapban. Tehát nem mindennapos..
2017. okt. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Az baj, hogy soha? Mi sem eszünk ilyet soha, így nem vettem :/ Amúgy az összes gyerekemnél betartottuk a mit mikortól lehet dolgot, a tej-liszt bevezetést, epret és mézet is csak akkor, amikortól ajánlatos.
2017. okt. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
2 eves , meg sosem evett.
2017. okt. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Tejszeletet (pontosabban joghurtszeletet, de egykutya) pár napja evett először, túrórudit még nem kapott. Egyszerűen más édességeket preferálunk, így nincs itthon. Nem hinném, hogy ne lehetne ezek nélkül élni, de ha az óvodában kap és megkedveli, majd mértékkel veszünk.

2 év 1 hónapos.

2017. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1,5 eves, tejfeherjeerzekeny, ha nem novi ki, lehet, hogy sosem fog.
2017. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Túrórudit 8-9 hónaposan, mikor a túrót bevezettük már. Csoki nélkül.

Tejszeletet egy éves kor után, mert van benne tojás (vagy hasonló...).

Nekem most nagy kedvencem a natúr fitt rudi, ha már lehet, biztos megkóstoltatom a picivel. :)

(Nem, mi nem táplálkozunk egészségesen. ;)

2017. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az első nálunk 1,5 évesen evett először túró rudit csoki nélkül, 2 évesen csokival, 2,5 évesen tejszeletet. Ez csak kóstolás volt, rendszeresen (kb hetente) csak 3 évesen evett.

A második 1,5 évesen már mindkettőt megkóstolta, de nem szerette. A tejszeletet most sem eszi, a rudit igen, de már 5 éves.


A kicsi 1 éves múlt, nagyon nézegeti, de még nem kapott.

2017. okt. 13. 18:25
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
14 hónapos, szülinapjára 2 hónapja kapott egy túrórudit, de csak egy 1 cm-s túró darabot adtam neki, csoki nélkül. azóta sem kapott, én nem veszek, de ha kap akkor megkóstolhatja (de az egészet nyilván nem adom oda neki. nem kell már most s nassolásra rászoktatni.) tejszeletet még nem kapott, és ezt se fogok venni.
2017. okt. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!