Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha kiütések vannak a 8 hónapos...

Ha kiütések vannak a 8 hónapos babán?

Figyelt kérdés
2 napja anyum hozott üveges bébiételt, alma-babakekszel. Megette az egész üveggel. Tegnap reggel kb 3-4 apró kiütés lett a karján. Nem foglalkoztam vele,megnéztem az üveget,tartalmaz tojást. Gondoltam attól,nem kap ilyet többet,majd elműlik. Ma délelőtt azok a kiütések nagyobbak,pirosak. Lehetséges,hogy attól még mindig? Be kell kenni valamivel?
2016. aug. 16. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy megcsípte valami?
2016. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá,de nem volt annyira piros sem, nagyon pici pontok voltak. Ha megcsípte volna vmi,akkor már előbb nagyobbodott volna,nem? Vagy csak 2 napra rá?
2016. aug. 16. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy az okozta. Mármint persze lehet, nem vagyok szekértő, de én magam vagyok a két lábon járó allergia. Minden kiüt, állandóan pöttyeim vannak csecsemő korom óta. Viszont ilyet soha nem tapasztaltam, hogy megnőttek volna a pöttyeim. Ha ki is vakartam, akkor is csak sebes lett.

Ugyanakkor persze mondom, nem vagyok én orvos, csak van tapasztalatom bőven :D

Én lehet, hogy megmutatnám dokinak. Első körben elég a háziorvos, majd ő eldönti, hogy kell-e tovább menni vele.

Én is nemrég bevittem az egyévesemet ezzel a doktornéninkhez, mert neki a háta lett tele ekcémához hasonló pettyekkel. Sejtettem, hogy nem az lesz, de jobb a békesség, megkérdeztem. Csak a meleg okozta, szóval semmi komoly.

szerintem nézesd meg a picidet

2016. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nemrég néztem Neki,nem is olyan,mintha az nagyobbodott volna,hanem megvan középen az a kis pötty és olyan,mintha udvara lenne. Csak az egész piros. Holnap viszem orvoshoz,ha nem múlik,csak kíváncsi vagyok,hátha tudja vki mi ez. Mostmár én is csípésre gondolok..
2016. aug. 16. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!