Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan taníhatom meg kislányom...

Hogyan taníhatom meg kislányomat kanálból enni?

Figyelt kérdés
Már több mint 10 hónapos,de még csak cumis üvegböl hajlandó enni.Akármikor próbálom kanállal,fudokol,kiköpi az ételt,és rettenetesen sír.
2013. szept. 26. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Na én pont az ilyen dolgok miatt kezdte mind a 2 gyerekemnél 4 hónaposan a kóstoltatást.Már bocsi.

Többet nemigazán tudsz tenni, mint próbálkozol.Hajthatatlanul és kész.Cumisüveget max akkor kapjon ha szomjas..vagy ha tápszeres akkor meg akkor.


Lehetőleg mindig akkor kínáld amikor tényleg éhes.

Meg tényleg ne haragudj, nem kötekedni akarok, de egyáltalán minek raksz cumisüvegbe kaját??2 gyerekem van, de innivalón meg tápszeren kívül soha semmi más nem került a cumisüvegbe, még tejpép sem..pedig engem is bombáztak a rokonok, mert ugye én kínzom a gyereket a kanállal..meg ilyen meg olyan hülye vagyok..de szerencsére nekem lett igazam, és anno a lányom is, és most a fiam is szépen eszik már kanállal, pedig nincs 10 hónapos.

2013. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz kitartóan, mást nem tudsz tenni. Cumisüvegbe tényleg nem kellene ételt rakni, az nem arra való. Egyáltalán így miket eszik?
2013. szept. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
esetleg ki próbálhatnád a kanalas cumisüveget keress rá és nézd meg milyen hátha abból át tudod szoktatni.
2013. szept. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy már próbáltad: de egyetek előtte, lássa, ahogy ti kanalaztok. 5 hónapos volt a kislányom amikor elkezdtem kóstoltatni, előtte mindig nagy szemekkel nézte, ahogy mi eszünk :) Persze 1-2 hétig több jött ki a száján mint ami bement, de egyszer csak ráérzett és most már szépen kanalaz, uzsit csak olyat kap most már (pépeset kanállal)
2013. szept. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!