Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Akik ki váltottak egy étkezést...

Akik ki váltottak egy étkezést gyümölccsel azoknak hány db gyümölcs kellett egy étkezéshez?

Figyelt kérdés

2013. szept. 24. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen gyümölcs érdekel:?

Meggy, vagy dinnye?

Mert nagyon nem mindegy, szóval ilyen formában a kérdés nagyon értelmetlen.

2013. szept. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
alma, barack, körte ezek
2013. szept. 24. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:

kb. 4 darab gyümölcsöt eszik meg egyszerre,de ugye ez fiktív. ha azt vesszük, h. alma,barack,banán,sütőtök... ,akkor most pl. egy darab barackot és egy kb. 20 centis egész sütőtököt adok neki. meg nem mondom fog-e hagyni belőle,sosem tudom mennyit turmixoljak pontosan. d ha marad én megeszem,így nem vész kárba.


a múltkor megevett egy db kisméretű banánt,egy barackot,egy körtét,2 kis almát összeturmixolva.

2013. szept. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jah,5 hós
2013. szept. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem is 5hónapos de még nem eszik meg egy adag gyümit. egyedül tejpépből eszik meg egy adagot. akkor még odébb van hogy meg egyen egy adag gyümit. köszi a választ.
2013. szept. 24. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!