Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » SOS Ma kezdem a hozzátáplálást...

SOS Ma kezdem a hozzátáplálást, hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
Almalevet egy keveset, másnap reszelt almát...? Vagy hogyan? És mennyit?
2013. szept. 15. 06:42
 1/2 anonim ***** válasza:
szia, nekem azt mondta a védőnő, hogy három napig egy fajta dolgot kóstoltassak vele, lehetőleg délelőttönként vagy nagyon maximum kora délután, szopi előtt, azért kell három napig ugyanazt, hogy ha véletlen allergiás lenne, akkor az ennyi idő alatt kijön, mást nem igazán mondott, kaptam még egy táblázatot, hogy mikor mit lehet neki adni, sok sikert nektek :-), mi almával kezdjük majd, aztán őszibarack, krumpli, répa, ja és még annyi, hogy egyelőre nem szabad semmit semmivel keverni!
2013. szept. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
első vagyok, még a mennyiségről annyit, hogy csak néhány kanálka kell, max. 2-3, de úgyis látod a babádról, hogy kell-e neki
2013. szept. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!