Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hét hónapos babának lehet...

Hét hónapos babának lehet adni dobos tortát?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 19:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%
10-es. Én egy vagyok azok közül, akik azt mondták, hogy nem adhat. Védőnő vagyok, férjem és családom orvos, szóval van pár egészségügyis a családban. Sem a tojás, sem a tejszármazék nem való még egy 7 hónapos csecsemőnek, ráadásul a rengeteg cukor meg csokoládé sem pont ideális étel nekik. Jobb esetben még csak 1 hónapja zajlik a hozzátáplálás, az emésztése nem tudja még ezeket feldolgozni. Persze, mondhatnák az idősebbek, hogy ők is ettek csülök pörköltöt 2 hónapos korukban, mégis felnőttek, azonban meg lehet nézni a 40-50 éves korosztályt, a nagy részének gasztroenterológiai betegsége van, ami sokszor a túl korai hozzátáplálás számlájára írható. Egy szó, mint száz, 7 éves csecsemő ne egyen dobostortát...
2013. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

egyértelműen nem szabad (hogy ne csak nemet írjak)

még falatkát se adnék

10hós baba anyukája

2013. szept. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Az én 7 hónapos lányom már evett és semmi baja nem lett.sőt nem csak dobos tortát.de én is csak pár falatot adtam mert hogy tojásos.
2013. szept. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Anita 0001, nem is most lesz (lehet) tőle baja. Majd 5-10-20 év múlva széttárod a kezed, hogy nem is érted mitől lett hirtelen allergiás/ekcémás/gyomorbeteg/cukorbeteg a gyereked.
2013. szept. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hülyeségeket beszéltek!
2013. szept. 14. 16:21
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál olyan választ is, hogy ehet és olyat is hogy nem. Te aztán nagyon okos lehetsz, ha szerinted mindkettő hülyeség.
2013. szept. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
úgy látom, eleve a Kérdező arra gondolt, hogy ő ad, és le se tojja azok véleményét, akik ezt nem tartják olyan jó ötletnek. Nem tudom egyébként, mit várt, hogy majd megtapsolják? Egyébként a baba lehet hogy megeszi, mert édes meg minden, de nincs más választása, hiszen az anyja adja neki. Igen, ennyi erővel a csülökpörköltet is tömheted a szájába, miért ne.....Igen, lehet hogy semmi baja nem lesz tőle, lehet hogy igen, ki tudja, te vagy érte a felelős
2013. szept. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
89%

Ha majd allergiás lesz, vagy később kialakul esetleg valami betegsége, akkor is verd majd a melled, hogy te 7 hósan már dobos tortát adtál neki. Légy rá büszke!

"Gratulálok!"


Az egyetlen hozzászólásodhoz is, amivel minősítetted magad mindkét irányba.

2013. szept. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Èn csak tapsolok neked kérdező....
2013. szept. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!