Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti minden esetben bekötitek a...

Ti minden esetben bekötitek a babátokat az etetőszékben?

Figyelt kérdés
Én nem...
2013. szept. 12. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

én sem kötöttem be egyiket sem

mondjuk nem is akartak kimászni a haspókok :-))))

2013. szept. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem, de a tálca előtte van. Ha nem lenne persze bekötném. Egyébként a fiam sem mászik ki soha, őt ott csak az evés érdekli :-)
2013. szept. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Örökmozgó.

Az kéne még, hogy amikor hátat fordítok egy pillanatra, lebucskázzon fejjel a konyhakőre.

2013. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem mert nincs rajta öv,de szorosan betolom az asztalhoz igy nem fér ki mert amugy kimászna.
2013. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Nekünk olyan etetőszékünk van, amiből nem igazán tudott volna kimászni, mert előtte a tálca, amit állítani lehetett, hogy mennyire legyen közel hozzá, és én teljesen közel toltam, lába között szintén fix rész volt. Úgyhogy merem állítani, hogy nem tudott volna kimászni sem...de soha nem is akarat...csak a kaja, a kaja :)
2013. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, egyszer nem kötöttem be, egy pillanatra elfordultam és már állt a székben, onnan akart átmászni az asztalra
2013. szept. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

minden esetben, igen

egyik ismerősünk babája szó szerint fejjel a konyhakőre esett, ahogy az egyik hozzászóló írta...úgyhogy nem kockáztatnék

2013. szept. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
igen be kötöm mert örök mozgó :) még a pihenőszékbe is be kötöm mert abból is kimászna :)
2013. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bekötöm. Pedig előtte a tálca, lába között az a műanyag kicsúszásgátló, de ha nem kötöm be, akkor feláll a székbe. Akárhogy tolom be a tálcát, akkor is megoldja. :)
2013. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is le leszek pontozva, de nem!

Olyan közel lehet tolni a tálca részét, ami pont annyit enged,hogy kényelmesen levegőt vegyen!

Én megnézném azt a gyereket, aki ebből kimászik! Több barátunk gyereke evett már benne, ha nálunk voltak, de még egyik kis szabadulóművész sem tudott kimászni belőle!

2013. szept. 13. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!