Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikortól lehet adni rizst és...

Mikortól lehet adni rizst és hajasan zöldborsót a babának?

Figyelt kérdés
Természetesen neki turmixolva gondolom, mondjuk a rizibizit. Abból amit magunknak elkészítettem.
2013. szept. 10. 08:36
 1/5 A kérdező kommentje:
*héjasan a zöldborsót
2013. szept. 10. 08:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már 6 hónaposan adtam nekik, és csak villával törtem össze, nem turmixoltam.
2013. szept. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rizst a kezdetektől, borsóval én még várok, passzirozva kapta már 7 honapos!
2013. szept. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rizst 4,hajával a borsót fél évesen.

Abból amit magatoknak csinálsz,attól függ,milyen fűszert teszel bele és mennyit. Ha natur párolódik,akkor fél éves kortól,egy csipet sóval,ha bors és ételízesítő is megy bele (ahány ház...) akkor csak 8 hónapos kor után.

2013. szept. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A helyzet az, hogy én is így gondoltam (vagy legalábbis hasonlóan). Tegnap kapta első alkalommal, turmixolva. Evés után játszott, majd elaludt. Aztán sírva ébredt. Kivettem, mondván biztos szomjas és megitattam. Baba vizet kapott, amit már rég ismer. Aztán pár perc telt el és sugárba jött ki belőle az ebéd. A rizs egy kis sót kapott a zöldborsó egy kis vegetát. Adtam még hozzá neki krumplit (imádja) és főtt csirkemellet. A krumpli a saját főzővízében összetörve a többi turmixolva.

Ja, és 8,5 hónapos. Mi nem volt akkor jó? Mi lehetett a baj?

Krumplit, csirkemellet, zöldborsót (pürésítve, héja nélkül) már kapott így együtt is. Az egyik kedvence.

2013. szept. 10. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!