Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szívesen adnék tejpépet 4,5...

Szívesen adnék tejpépet 4,5 hós babámnak. Mind cukrozott? Nincs valami finom natúr?

Figyelt kérdés
volt egy vaníliás milumil mintánk, szó szerint remegett érte,annyira ízlett neki. de elég nagycsaj, 7kg és 65 cm, ezért nem akarok neki űres kalóriát adni.

2013. aug. 23. 22:05
 1/7 Kerria ***** válasza:
így emlékezetből azt mondom a rizses-kukoricás (vagy kukoricás-rizses) nem annyira volt ízre édes. De összetételileg nem merek megesküdni rá. Én a tejpépekkel fél éves koráig vártam, mert mind nagyon édesnek tűnt számomra, és féltem így elutasítja a többi ételt a kóstoltatás során. Kb 1 éves koráig ette, utána már nem kellett neki...
2013. aug. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem találtam, engem is érdekelne melyik olyan, de szerintem nincs. Viszont amit én találtam az egy gyerekgríz. Sajnos nem emlékszem a nevére, de valami egyszerű csomagolása volt. Én ahhoz kevertem a kislányomnak tápszert annó, vagy gyümit és azt is nagyon szerette. Én is azt hallottam, hogy a tejpép nagyon cukros azért kerestem alternatívát. Bár, ha még szopizik, akkor igazából bármennyire is ízlik neki, az a legjobb neki, és tényleg üres kalória a tejpép, és társai. Inkább akkor a gyümiket adjad, hátha az is ízlik neki. Abba is van cukor, de legalább nem mesterséges...
2013. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tápszeres. almát, barackot már kap, répát is evett már, de úgy jött ki ahogy bement. így azt hanyagoljuk még.
2013. aug. 23. 22:26
 4/7 Kerria ***** válasza:
próbáld a levét először, ahhoz mit szól, illetve főzve (nekem így nem jött be- semmi íze nem maradt, pedig csak kicsit pároltam). Nekünk a turmixolás segített.
2013. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem azzal van baj, h. nem eszi meg, hanem, h. répát kakil :S
2013. aug. 24. 06:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi a Nestlé banános rizses tejpépet esszük nagyon ízlik neki :) én is meg kóstoltam és nekem úgy tűnik hogy az nem cukros. legalábbis nekem ez a véleményem. de a pici szó szerint imádja mikor közelítem a kanalat már nagyra tartja a száját :)
2013. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
van dm-ben, rossmannban, müllerben, de boboltban is natur gabonapehely (amit csak vízben feloldasz és már ehető is): rizs, kukorica, köles, később pedig gluténtartalmúak. Ízesíteni lehet anyatejjel, tápszerrel vagy csak natur gyümölcspéppel.
2013. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!