Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Uzsonnára is főzeléket adni?

Uzsonnára is főzeléket adni?

Figyelt kérdés
Tízórait már kiváltottuk,most az ebédet próbáljuk 8 hós a lányom. Aztán az uzsonnát szeretném kiváltani,de én arra gondoltam,hogy akkor tejpépet kapna vagy mivel akkor már ehet joghurtot akkor még azt adnék gyümivel felváltva. Viszont a védőnő szerint az nem egy teljes értékű étel,így akkor is főzeléket adjak. Csinálja valaki így? Nem sok az úgy egy napra? Akkor meg tejpépet stb. mikor adjam?
2013. júl. 8. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne teljes értékű uzsonnára egy joghurt vagy tejpép esetleg gyümölcs? Soha nem adok főzeléket uzsonnára, nálam a főtt étel ebédkor van.
2013. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, csak első baba és nem tudom mennyire hallgassak a védőnőre :)
2013. júl. 8. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jó súlyú a lányod és szépen gyarapszik, akkor szerintem ebben nem kell a védőnőre hallgatni.
2013. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zsófianyu ***** válasza:

Uzsonnára szerintem is inkább a pépek vagy gyümölcs valók. Nem muszáj tejpépet, vannak nagyon jó gabonapépek. Én váltogatom neki, hol ezt, hol azt kap uzsira. Tízóraira 100% gyümi, ebédre főzelék, azaz egyelőre krumpli valami más zöldséggel és uzsonnára gabona- vagy tejpép.

Viszont akadnak olyan napok, amikor elcsúszik az étkezés, mondjuk átalussza a tízórait, akkor a pépet hagyom ki és inkább a tiszta gyümi étkezést teszem uzsira. Volt már olyan is, hogy az ebédet aludta át, olyankor viszont főzelék van uzsira. De ezek nagyon elvétve fordulnak elő.

És persze cicizünk reggel, este és éjjel is, sőt, ebben a nagy melegben, van, hogy napközben is kér, mert a víz nem éppen a kedvence...

2013. júl. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!