Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A MILUMIL gabonapépet keverhet...

A MILUMIL gabonapépet keverhetem vízzel is?

Figyelt kérdés
6 hós a lányom,anyatejes.Milumil gabonapépet vettem neki a glutén bevezetésére.Ezt keverhetem neki vízzel is?
2013. júl. 4. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, de miért nem anyatejjel kevered?

Én egyébként gyümölcsbe keverem a kisfiamnak, ő 7 hónapos. Egyszer próbáltam tápszerrel keverni, de nem jött be nekünk.

2013. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Azt elfelejtettem, hogy ha csak anyatejet kap a lányod, akkor vízzel nem hiszem, hogy meg fogja enni, mert nem fog neki ízleni.
2013. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért mert pont annyi anyatejem van,amennyit ő elfogyaszt,külön nem tudok még fejni is. :/

Megpróbálom azért vízzel.Csak a dobozon anyatej vagy tápszer elkeverése van.De miért?

2013. júl. 4. 15:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért, mert magában semmi íze.

Az enyém evett már gyümölcsöket mikor adtam neki gabonapépet. Nekem a védőnőm "elfelejtette" közölni, hogy be kellene vezetni a glutént. Tápszerrel keverve nagyon csúnyán ette, azért kevertem gyümölcsbe.

2013. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Keverheted ha azt akarod hogy szörnyethaljon!
2013. júl. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!