Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Felpörög az 1 éves gyerek...

Felpörög az 1 éves gyerek ennyi cukortól?

Figyelt kérdés
Eddig semmi olyat nem adtam neki amiben hozzáadott cukor van, de ma véletlen adtam neki kakaós italt amire azt hittem cukor mentes de amint kiderült nem az. Lehet én vagyok a túl aggódós de fog tudni aludni tőle? A dobozon azt írják 9,7 g cukor van benne, de nem is itta meg az egészet csak kb a felét. Kérlek a leszidást most ne írjátok le, tudom hogy jobban kellett volna figyelnem.

júl. 1. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Néha néha az én lányom kap cukrosat, bár én is inkább próbálom kerülni, de eddig sem pörgött fel tőle. 16 hós.
júl. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem hiszem.

A 2 évesem már néha kap ilyesmit, (persze azért minél ritkábban), de semmi hatását nem vettem észre, pedig figyeltem. Igaz ő állandóan aktív, sosem áll meg.

júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az enyém is elég aktív gyerek, nincs olyan perc hogy nyugodtan ülne ezért félek hogy ez a cukor még rátesz egy lapáttal.
júl. 1. 17:00
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
másnak ennél több cukrot eszik a gyereke (bár nem jó) de nem lesz baja
júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Két gyerekemre soha semmilyen hatással nem volt a cukor. A harmadikat egy kevés is felpörgeti. Olyankor nagyon nehéz elaltatni és százszor ébred. Nem találok benne logikát…
júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne ess túlzásokba.
júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak ilyen aggodalmaim, de szerencsére sosem pörgött fel. Mondjuk én a vacsora utáni gyümölcstől "féltem"

De itt a nyár, a rengeteg gyümölcs a gyerekem meg imádja, kéri étkezés után.

17 hónapos.


Simán megeszik 2 nektarint, vagy egy nagy szelet dinnyét, epret, málnát, vagy körtét, de akár banánt is. És egyik gyümölcs sem pörgette fel.


Néha néha kap 2 szem győri kekszet vagy ha vendégségben vagyunk akkor eszik ő is a süteményekből. De mindig jókat alszik.

júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!