Akkor a fitnesznél olyat rendelj, amit nem kell édesíteni. Kötve hoszem, hogy húsba, rizsbe, tésztába, burgonyába édesítőszert raknának.
2021. jún. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
22/48 anonim válasza:
14!
Az azért még van, hogy bárhonnan rendelsz is, nem akkor fognak neked egy adag sómentes krumplipürét készíteni, hanem simán kiveszik a 600 adag előre elkészítettből?
Kérdező!
Kórházakban van sómentes diéta, nézz körül nálatok van e lehetőség onnan rendelni
2021. jún. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
23/48 anonim válasza:
Mondjuk a kórházi sómentes is érdekes. Én azt kaptam szülés előtt magas vérnyomás miatt. Ugyan az a (sokszor túlsózott) leves mint mindenkinek. Sokszor körét is ugyan az csak más volt mellé.
2021. jún. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
24/48 anonim válasza:
Sajnos ez teljes mértékben igaz, 23-as. :(
2021. jún. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
25/48 anonim válasza:
23,24!
Ugyanaz, vagy csak ugyanúgy nézett ki? Általában a sima alapmenut elkészítik só nélkül, majd ezt ízesítik tovább. Tehát simán lehet, hogy mindenki húslevest kap, csupán a sómentes diétásokéban nincs só, a többiben meg van
2021. jún. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
26/48 anonim válasza:
23.
Cukrot állítpttak be, rendes fehérlisztes zsemlét kaptam.
2021. jún. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
27/48 anonim válasza:
Egy 2-3 éves már nem bébi.Ha bébinek keresel kaját,menj be egy boltba.Ott találsz sok félét,ami nincs meg sózva.Amugy gyermek menük szinte mindenhol vannak,de nem hiszem,hogy azért gyermek menü,mert kevésbé fűszeres,hanem mert kis adag.
2021. jún. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
28/48 anonim válasza:
Szerencsétlen gyerek...
Más örülne, ha nem volna akadálya annak, hogy rendes ételt egyen a gyerek, te meg itt mártírkodsz 4 g són...
Nem, nincs hely ahonnan ilyet rendelhetsz,de az óvodában szívni fogtok
2021. jún. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
29/48 anonim válasza:
#22.Ekkora baromságot hogy írhatsz.Kórházbol rendelni.🤣🤣🤣🤦🤦🤦Ők is úgy kapják,a másik meg ki foglalkozna ilyennel,az nem étterem.😅
2021. jún. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
30/48 anonim válasza:
Nem írt butaságot a 22-es. Nálunk lehet rendelni ebédet a kórházból (kisváros). A fiunk egyik osztálytársának is onnan rendelik, mert nagyon kövér.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!