Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy anyukának...

Hogyan lehet egy anyukának aki gazdasági területen dolgozik pályát változtatni? Talán a gyerekek, embergondozás irányába?

Figyelt kérdés

De mindezt úgy, hogy nehéz anyagi körülmények vannak, tanfolyamra nem telik.

Valakinek tapasztalata? Életútja?


2010. júl. 9. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Most én is épp ebben gondolkodom.Én elkezdtem egy tanfolyamot,szoc.gondozó és ápoló,igaz írtad,hogy nincs rá pénzed,ez nekem havi 10ezer,de remélem megtérül.Én termelésben dolgoztam most gyeden vagyok itthon,a suli még pont belefér az itthon töltött időmbe.Ma beszéltem egy hölgyel aki itt a faluban dolgozik szoc.gondozóként,merthogy kellene nekem gyakorlati hely,beszéltünk is a főnökével és megoldható,hogy itt legyek vele gyakszin pár hetet.Ő elmondása alapján elég kötetlen ez a munka ő ossza be az idejét,a lényeg ,hogy a rá bízott személyek el legyenek látva,a pénz sem rossz ahhoz képest,hogy itt van helyben és akkor megy jön mikor éppen akar.Ezt a tanfolyamot el lehet végezni munkanélküliként is ,de akik úgy járnak nekik minden nap van tanítás.én csak heti egyszer megyek.Remélem tudtam segíteni.Üdv.

2010. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, attól is függ, hogy konkrétan mit szeretnél.Esetleg munkaügyi központban tudsz tájékozódni ilyen jellegű ingyenes tanfolyamokról.

Én meg pont a szociális területről nyergelnék át másra... :)

2010. júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!